Events

Sunday, 12 Aug 2018
11:00am
Orientation
Your journey begins with a personalized orientation session with a facilitator who will walk you ...

Friday, 3 Aug 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini untuk membolehkan peserta memahami jenis makanan yang sesuai untuk w...

Friday, 14 Sep 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini akan membincangkan tentang harapan, penyesuaian, pilihan kom...

Friday, 21 Sep 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini akan membincangkan faktor-faktor yang akan membuat seseorang...

Friday, 5 Oct 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini akan membincangkan bagaimana seseorang itu boleh menerima pe...

Friday, 19 Oct 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini akan memberi gambaran keseluruhan mengenai penyakit-penyakit...

Friday, 2 Nov 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini akan memberikan peserta pengetahuan ten- tang kepentingan ke...

Friday, 16 Nov 2018
9:30am
INTRODUKSI

Bengkel ini adalah untuk membongkar mitos yang berkaitan dengan warga tu...

Saturday, 15 Dec 2018
12:00am
Main Events

Month
Date
Event
Centre

January

February
24 Feb
Forum IbuBapa.sg
...

Sunday, 23 Dec 2018
12:00am
Latest Annoucements

Stay tuned for the latest updates on Early Childhood Education centres here!

LOCATIO...